KONSTANTE sro.jpg
HEATED WINDOWS

Okná s vyhrievaným  zasklenim dokážu vytvárať pohodlné podmienky v obytných aj priemyselných priestoroch. Takéto konštrukcie môžu byť vynikajúcou alternatívou k bežnému vykurovaniu, eliminujú tepelné straty a pomáhajú vytvárať dokonalý moderný interiér.

HEATED WINDOWS.jpg
ROOF WINDOWS

Inovatívny vývoj v oblasti technológie okien otvára nové možnosti dizajnu a zvyšuje úroveň pohodlia moderného človeka. Jedným z takýchto riešení je využitie skiel Thermo Glass v strešných oknách. Inštalácia týchto štruktúr vám umožní zabudnúť na potrebu odstránenia snehu a ľadu v zime, výskytu kondenzácie a tiež poskytne ochranu pred únikom a zníži zaťaženie snehom na streche.

678.jpg
GLASS HEATING MODULE

Vzhľad okien s dvojitým zasklením s kúrením sa nelíši od bežných okien, ale ich výkonnostné vlastnosti sú výrazne lepšie ako štandardné náprotivky. Vyhrievané sklenené jednotky majú vysokú pevnostnú charakteristiku - sklo sa nerozbije ani pri zahriatí na 300 stupňov, vydrží napäťové rázy až 400 V.

HEATED.jpg
THERMO GLASS PRIVATE

Thermo Glass Private je jedinečný výrobok so schopnosťou meniť hlavné vlastnosti: priehľadnosť a priepustnosť svetla. Keď je vypnuté, má matný povrch, cez ktorý sú siluety prakticky nerozoznateľné.

Thermo Glass Private.jpg